LWN144

Londýn, Windsor a křídové útesy

Velká Británie

Londýn • Hampton Court • Windsor • Brighton

Termíny zájezdů

Prostřednictvím následujícího formuláře můžete výběr cen a termínů své dovolené ještě více upřesnit. (věk dítěte platný v době návratu)

Cenové rozpětí
 

Dovolená a její termíny odpovídají následujícím kritériím pro výběr zájezdů

Počet dospělých nezáleží, přejete si Změnit kritéria dovolené ?

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající termíny pro zadaná kritéria.
Využijte možností našeho rezervačního formuláře.

Případně neváhejte konaktovat naše call centrum na čísle 210 000 210.

Popis zájezdu

 

Program zájezdu

1. den:

odjezd z ČR v odpoledních hodinách přes Německo, Belgii a Francii.

2. den:

ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. Příjezd do Londýna a pěší prohlídka nejvýznamnějších památek metropole, kterou začnete návštěvou parku Greenwich, kde se nachází královská observatoř s nultým poledníkem. Přejezd MHD k pevnosti Tower s anglickými korunovačními klenoty a majestátním mostem Tower Bridge. Procházka finančním centrem City až ke katedrále sv. Pavla. Den zakončíte posezením v bohémském Covent Garden. Ubytování a nocleh.

3. den:

snídaně. Dopoledne navštívíte Hampton Court – palác je spjat s králem Jindřichem VIII. a je často přezdívaný jako „anglické Versailles”. V komplexu můžete obdivovat královské komnaty, tudorovské kuchyně, velký sál nebo překrásnou kapli. Palác je obklopen rozlehlými zahradami, kde se nachází známý labyrint ze živého plotu a procházka rekonstruovanými palácovými zahradami bude určitě příjemným zážitkem. Přejezd na prohlídku královského hradu Windsor, jedné z oficiálních rezidencí královské rodiny. Uvidíte reprezentační komnaty, gotickou kapli sv. Jiří, kde jsou pochováni angličtí králové. Na závěr dne pěší procházka městečkem Eton, které je proslaveno elitní chlapeckou kolejní školou Eton College, založenou v 15. století králem Jindřichem VI. Možnost posezení v místním baru nebo restauraci. Návrat na ubytování a nocleh.

4. den:

snídaně. Celodenní výlet k anglickému pobřeží. Procházka po pobřeží s výhledy na nádherné křídové útesy Seven Sisters. Návštěva Brightonu – oblíbeného přímořského letoviska, excentrický Královský pavilon nebo mořské akvárium. Návrat na ubytování a nocleh.

5. den:

snídaně. Pokračování v prohlídce Londýna, kdy z blízka uvidíte oblast Westminsteru. Zde se nachází Parlament s věží Big Ben a Westminster Abbey. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall nebo u Buckinghamského paláce. Pěší procházka přes park sv. Jakuba a náměstí Piccadilly Circus na Trafalgarské náměstí. Odpoledne individuální volno, kdy lze navštívit Národní galerii, čínskou čtvrť Soho nebo muzeum voskových figurín Madame Tussaud’s či absolvovat projížďku na Londýnském oku. Večerní odjezd. Noční přejezd trajektem nebo Eurotunelem do Francie.

6. den:

návrat přes Belgii a Německo do ČR v odpoledních hodinách.
 
 

Minimální obsazení

Minimální počet účastníků: 35.
 
 

Upřesnění zájezdu

Změna programu vyhrazena.
 
 

Cena zahrnuje

dopravu klimatizovaným autobusem s WC • Eurotunel nebo trajekt • 3 noci ve 2lůžkovém pokoji v hotelu se snídaní • služby průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona 159/99 Sb.
 
 

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění - viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (2 400 Kč) • vstupy cca 100 GBP • jízdné MHD.
 
 

Poznámka

Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou CK.
 

Fotogalerie