Výlety Dubai

Spojené arabské emiráty, Dubai

Dubai

Velmi oblíbený výlet za tradicemi a současností velkoměsta Dubai, perly Spojených arabských emirátů. Projedete luxusní turistickou čtvrtí Jumeirah a nejmodernější městskou třídou Sheikh Zayed Road s nejvyššími mrakodrapy, uvidíte nejhezčí mešitu Jumeirah Mosque. Ve středověké pevnosti Al Fahidi Fort navštívíte muzeum. Dubajský záliv Creek přejedete tradiční lodí zvanou „abra“ a závěrem navštívíte proslulé lidové tržiště se zlatem a s kořením.

  • Dospělý 90-130 USD

Večerní plavba po dubajském zálivu

Romantická asi dvouhodinová večerní plavba tradiční dřevěnou lodí „Dhow“ po dubajském zálivu Creek. Během pomalé lodní plavby můžete obdivovat krásu noční Dubaje a zároveň vychutnávat lahodnou večeři s arabskými předkrmy, grilovaným masem, rybou a sladkými dezerty.

  • Dospělý 55-85 USD

Wild Wadi Water Park

Ultramoderní vodní park se nachází ve čtvrti Jumeirah v blízkosti proslulého hotelu Burj Al Arab. Park byl navržen dle pověsti o mořeplavci Sindibádovi. Na děti i dospělé zde čeká celá řada nezapomenutelných vodních dobrodružství, spousta báječných atrakcí a adrenalinové zábavy.

  • Dospělý 60-95 USD

Safari

Na odpoledním výletě terénními vozy zažijete adrenalinovou jízdu pouští přes nekonečné písečné duny. V beduínském táboře budete mít možnost projížďky na velbloudech, okusíte vodní dýmku a typický arabský čaj, uvidíte okouzlu- jící břišní tanečnici a pochutnáte si na tradiční arabské večeři s množstvím lahodných pokrmů. Návrat do hotelů v pozdních večerních hodinách.

  • Dospělý 60-95 USD

Cena pro děti 2 - 10 let: 75 % z ceny dospělé osoby (sleva platí pouze pro vybrané výlety). Odjezdový a příjezdový čas z/do hotelů se liší dle jednotlivých emirátů. Minimální počet účastníků pro organizaci výletu je 15 osob. Vybrané výlety jsou doprovázeny česky hovořícím průvodcem (při dodržení minimálního počtu účastníků).

Spojené arabské emiráty, Dubai