Letecky SWU248

Hotel Crowne Plaza Dubai Festival City

*****

Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai

 

Ubytování

velice příjemně zařízené, prostorné, klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, župan a domácí obuv, plazmovou SAT/TV, trezor (zdarma), minibar (konzumace za poplatek), internetové připojení (WiFi) za poplatek, žehličku, varnou konvici (káva a čaj zdarma).
 
 

FIRO názor

Nádherné prostředí, vysoký standard služeb, vynikající stravování, velice komfortní ubytování. Moderní hotel je vhodný především pro ty, kteří chtějí být v centru veškerého dění a zábavy. Doporučujeme rovněž pro milovníky golfu, v blízkosti se nachází známé golfové hřiště Al Badia.
 

Termíny zájezdů

Prostřednictvím následujícího formuláře můžete výběr cen a termínů své dovolené ještě více upřesnit. (věk dítěte platný v době návratu)

Cenové rozpětí
 

Dovolená a její termíny odpovídají následujícím kritériím pro výběr zájezdů

Počet dospělých nezáleží, přejete si Změnit kritéria dovolené ?

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající termíny pro zadaná kritéria.
Využijte možností našeho rezervačního formuláře.

Případně neváhejte konaktovat naše call centrum na čísle 210 000 210.

Informace o ubytování

 

Poloha

luxusní hotelový komplex se nachází v těsné blízkosti dubajského přístavu Festival Marina s mnoha obchůdky a restauracemi, u známého obchodního centra Dubai Festival City. Vzdálenost od letiště v Dubaji je cca 5 km. Nedaleko se nachází oblíbené golfové hřiště Al Badia Golf Club. K dopravě na pláž (plážové parky Al Mamzar Beach Park nebo Jumeirah Beach) je možné využít taxislužbu. Vstup do plážového parku za poplatek, slunečníky a lehátka za poplatek.
 
 

Ubytování

velice příjemně zařízené, prostorné, klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, župan a domácí obuv, plazmovou SAT/TV, trezor (zdarma), minibar (konzumace za poplatek), internetové připojení (WiFi) za poplatek, žehličku, varnou konvici (káva a čaj zdarma).
 
 

Vybavení

nově otevřený hotel tvoří třicetišestipodlažní budova s 316 pokoji. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí a směnárnou, lobby bar, belgický bar, několik a la carte restaurací (např. francouzská, libanonská), hlavní restaurace, bazén, dětský bazén, SPA centrum, sauna a posilovna (zdarma), konferenční místnosti, obchod se suvenýry. Klienti hotelu Crowne Plaza mohou využívat služeb sousedního hotelu Intercontinental (bazény, venkovní jacuzzi, zahrada, restaurace a la carte). Lehátka, osušky, slunečníky u bazénů jsou zdarma.
 
 

Stravování

Typ stravy: snídaně, za příplatek večeře

Snídaně: bufetové

Večeře: za příplatek bufetové

 
 

Služby za poplatek

internet, SPA centrum, masáže, golf.
 
 

Poznámka

Pláž Jumeirah Beach je nyní uzavřená včetně Jumeirah Beach parku a to min. na 2 roky tj, do roku 2017.Momentálně je k dispozici Al Mamzah Beach Park (vstupné 10 DHS na osobu, PO a STŘ vstup pouze pro ženy).Dále je k dispozici veřejná pláž Burj Al Arab a Sheikh Hamdan Beach, zda však již bez možnosti zapůjčení lehátek a slunečníků.
 
 

Možnosti obsazení

Možnosti obsazení: XX / XXx
 

Fotogalerie