Výlety Zakynthos

Řecko, Zakynthos

Krásy ostrova Zakynthos

Tento výlet vám přiblíží způsob života obyvatel ostrova Zakynthos. Navštívíte lisovnu olivového oleje u vesničky Lithakia, vesničku Exochora s nejstarším olivovníkem na ostrově, místní obchodníky s koberci a zemědělskými produkty, pravoslavný klášter Anafonitria na západním pobřeží, kde pobýval sv. Dionysos – patron ostrova.

Návštěva Skinari na severu ostrova – zde je možnost fakultativní vyjížďky na loďkách do Modrých jeskyní, občerstvení. Poté návštěva vinných závodů Callinico spojená s ochutnávkou vína. Poslední zastávka na kopci Bochali s krásnou vyhlídkou na hlavní město.

  • Dospělý cca 25 EUR

Lodní výlet Kaiki

Tento oblíbený půldenní lodní výlet do zálivu Laganas by vám měl umožnit spatřit chráněné mořské želvy Caretta caretta a užít si krásný den na palubě lodi. Během výletu navštívíte jeskyně Keri, budete mít možnost slunit se na pláži malého romantického ostrůvku Marathonissi – pláž s oblázky, koupání z lodi. Během výletu se podává oběd na palubě lodi, u baru je možnost zakoupit lehké občerstvení.

  • Dospělý cca 30 EUR

Lodní výlet na pláž Navajo

Jeden z nejpopulárnějších celodenních výletů, který vám umožní podívat se na nejznámější pláž v Řecku – pláž Navajo s vrakem pašerácké lodi Panagiotis. Během výletu je několik zastávek na koupání v Jónském moři a zastávka na fotografie u Modrých jeskyní na severu ostrova. V baru lze zakoupit nápoje, lehké občerstvení. Tento výlet vám nabízí jedinečnou šanci poznat nádherné pláže ostrova přístupné pouze z moře.

  • Dospělý cca 30 EUR

Waterland – vodní park

Čeká vás den plný zábavy a her s dětmi či přáteli ve vodním parku ve Sarakinado (Agios Kirikos) s nejrůznějšími druhy skluzavek, bazénů a vodních her. V areálu najdete bary, rychlé občerstvení, cukrárnu či obchod se suvenýry.

  • Dospělý cca 27 EUR

Olympia

Odjezd trajektem z hlavního města Zakynthos na poloostrov Peloponés do přístavu Killini, pak autobusem zemědělskou oblastí Peloponésu až do původního místa konání olympijských her. Prohlídka celého starověkého komplexu s profesionálním průvodcem, návštěva jednoho z nejlepších řeckých muzeí (vstup není zahrnut v ceně). Jedinečná příležitost vidět jednu z nejvíce fascinujících klasických památek Řecka.

  • Dospělý cca 53 EUR

Kefalonie

  • Dospělý cca 46 EUR

Pro dětskou cenu výletů platí věk do 12 let, resp. do 10 let u výletu do Olympie.

Výlety si můžete zakoupit přímo na pobytovém místě u našeho delegáta s platbou v místní měně.

Na místě vám v případě zájmu naši delegáti rádi zajistí také pronájem auta.

Řecko, Zakynthos