Výlety Thassos

Řecko, Thassos

Okruh ostrovem Thassos

Navštívíte nejzajímavější místa na Thassosu. Např. lom, kde se ve středověku těžil mramor, archeologické naleziště Aliki, krásný řecký ortodoxní klášter vysoko na skále s výhledem na moře a místním obchůdkem s vlastními výrobky, malebnou vesničku Panagia s úzkými uličkami a s typickou lidovou architekturou, kterou protéká horská říčka. Výlet je s českou delegátkou.

  • Cena: cca 40,00 EUR/dosp. osoba

Lodní výlet

Atraktivní výlet pro děti i dospělé. Příjemná celodenní plavba podél pobřeží se zastávkami na nejkrásnějších plážích. Thassos má členité a krásné pobřeží s četnými zátokami. Cena zahrnuje dopravu autobusem do přístavu, lodní plavbu a oběd na lodi formou barbecue s nápojem.

  • Cena: cca 46,00 EUR/dosp. osoba
Řecko, Thassos

Thassos pod hladinou

Zažijte nevšední okamžiky v podmořském světě se zkušenými instruktory potápění. Výlet lodí podél pobřeží. Celodenní výlet s možností rybaření a koupání. V ceně výletu je oběd, kdy vaším poledním menu budou právě ulovené ryby, grilované maso, řecký salát, souvlaki a pečivo.

  • Cena: cca 49,00 EUR/osoba

Ceny výletů jsou pouze orientační a mohou být upraveny. Dětské slevy jsou poskytovány na vybrané výlety pro děti do 12 let. Výlety je možné rezervovat a zakoupit přímo na pobytovém místě u našeho delegáta s platbou v místní měně. Realizace výletů závisí na aktuálním počtu přihlášených osob, minimální počet pro konání výletu je zpravidla 15 osob.

    K individuálnímu poznávání ostrova vám rovněž doporučujeme pronájem automobilu. Aktuální nabídku pronájmu automobilů obdržíte v místě pobytu od delegáta naší cestovní kanceláře.

    Řecko, Thassos