Letecky RNR2C9

Hotel Nirvana

***

Řecko, Limnos, Plati

13x 3.30
 

Ubytování

pokoje v 1. a 2. patře jsou moderně zařízeny, nabízí klimatizaci (za poplatek), koupelnu/WC, SAT/TV, ledničku, varnou konvici, balkon nebo terasu. Přistýlka pro dítě je formou sofa. Úklid, výměna ručníků a ložního prádla se provádí 3x za pobyt.
 
 

FIRO názor

Pěkný hotelový komplex, klidné prostředí, nedaleko pláže, rodinná atmosféra. Součástí resortu Villa Victoria.
 

Termíny zájezdů

Prostřednictvím následujícího formuláře můžete výběr cen a termínů své dovolené ještě více upřesnit. (věk dítěte platný v době návratu)

Cenové rozpětí
 

Dovolená a její termíny odpovídají následujícím kritériím pro výběr zájezdů

Počet dospělých nezáleží, pouze Last minute, přejete si Změnit kritéria dovolené ?

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající termíny pro zadaná kritéria.
Využijte možností našeho rezervačního formuláře.

Případně neváhejte konaktovat naše call centrum na čísle 210 000 210.

Informace o ubytování

 

Poloha

Nirvana leží cca 100 m od krásné písčité pláže v klidném letovisku Plati. Je součástí komplexu Villa Victoria, kde je možnost využívat bazén. Nedaleko od ubytování je obchod s potravinami a několik restaurací. Plati je jen cca 2 km vzdálené od malebného městečka Myrina, kterému dominuje pevnost, s nezapomenutelnými panoramatickými výhledy, nachází se tu také přístav a uličky plné obchůdků a taveren.
 
 

Ubytování

pokoje v 1. a 2. patře jsou moderně zařízeny, nabízí klimatizaci (za poplatek), koupelnu/WC, SAT/TV, ledničku, varnou konvici, balkon nebo terasu. Přistýlka pro dítě je formou sofa. Úklid, výměna ručníků a ložního prádla se provádí 3x za pobyt.
 
 

Vybavení

3podlažní budovy, recepce, zahrada, stravování a využití bazénu je zajištěno v resortu Villa Victoria/Stone/Yellow House. Lehátka a slunečníky zdarma u bazénu, lehátka na pláži v červnu a v září zdarma při konzumaci v plážovém baru, v červenci a v srpnu za poplatek (cca 10 EUR/set/den).
 
 

Stravování

Typ stravy: polopenze: snídaně bufetové, večeře servírované (výběr z menu): předkrm, hlavní jídlo, dezert nebo ovoce v resortu Villa Victoria

 
 

Pro děti

dětské hřiště pro nejmenší a dětská sekce bazénu v areálu Villa Victoria. Dětská postýlka zdarma (na zpětné potvrzení - omezený počet).
 
 

Internet

WiFi zóna zdarma.
 
 

Služby za poplatek

klimatizace (cca 3 EUR/den), lehátka a slunečníky na pláži (viz. informace vybavení).
 
 

Povinné příplatky

Pobytová taxa 0,50 EUR za pokoj/noc splatná v den příjezdu na recepci hotelu.
 
 

Možnosti obsazení

dvoulůžkové pokoje: maxim. obsazenost: XX + dítě do 2 let třílůžkové pokoje: XX / XXx (dítě do 2 let se započítává do maximální obsazenosti pokoje)
 

 
 

Fotogalerie