Výlety Korfu

Řecko, Korfu

Paxos a Antipaxos

Lodní výlet, při kterém uvidíte malý ostrov Paxos, který patří do souostroví "eptanásie", navštívíte jeho hlavní město Gaios, které je malebným místem, a proto v roce 2004 dostalo titul Cultural Village. Plavba kolem modrých jeskyň, ta největší z nich má 2,5 km na délku a byla místem pro boha moře Poseidona a jeho lásku Amfitrité. Po návštěvě jeskyní budete mít čas na koupání ve vodách Antipaxosu z lodi, kde se nachází na plážích bílý písek a máte pocit malého Karibiku.

  • cena cca 40 EUR

Plavba do Albánie

Uvidíte perlu Albánské riviéry- městečko Saranda, archeologické centrum Butrinti o rozloze 16 ha, které je pod ochranou UNESCO a pochutnáte si v taverně na specialitách z albánske kuchyně.

  • cena cca 64 EUR

Okruh ostrovem Korfu

Navštivíte ta nejkrásnější místa na ostrově Korfu - palác císařovny Sissi - Achillion, historickou část hlavního města Kerkyry, Mavromatiz, kde se dělá likér Kumquat, Paleokastrici místo vylodění Oddysea s překrásným klášterem plných květů a nádherné zátoky s modrozelenou barvou vody, vyhlídku Bella Vista, jednu z nejkrásnějších vyhlídek na Korfu a olivovou vesnici Makrádes, kde můžete koupit výrobky z oliv i čerstvé koření.

  • cena cca 40 EUR

Parga a Paxos

Uvidíte dvě okouzlující místa - vesničku na pevnině Pargu a ostrůvek Paxos. Malebná Parga je terasovitě vystavěná, převážně s červenými střechami a bílými domy, mezi kterými se můžete procházet nebo navštívit vyhlídku z benátské pevnosti. Ostrůvek Paxos je malebné místo s hezkým koupáním. Z lodě uvidíte celou historickou část hlavního města ostrova Korfu a jeho jihovýchodní pobřeží.

  • cena cca 40 EUR

Kalypso a Kerkyra

Hodinová projížďka lodí s proskleným dnem Kalypso Star kolem ostrůvku Vidos, při které uvidíte lachtaní show, následně volný čas v historické části hlavního města na nakupovaní, posezení u kávy v populární části Liston nebo procházku kolem Staré a Nové pevnosti, náměstí Esplanada, paláce sv. Michala a Jiřího nebo kostela sv. Spiridona, patrona ostrova Korfu.

  • cena cca 36 EUR

Večerní Kerkyra

Večerní prohlídka hlavního měta, volný program.

Nabídka výletů se může lišit dle aktuální situace, budete informování delegátem přímo v destinaci

Řecko, Korfu