Letecky BAK104
cena od 70 511 Kč

Barma a Kambodža s relaxem na pláži v Kambodže

Kambodža, Myanmar

Mandalay • Mingun • Sagaing • Amarapura • Bagan • Popa • Yangon • Siam Reap • Angkor Wat • Banteay Srey • jezero Tonle Sap • Phnom Penh • Sihanoukville

 
 

Termíny zájezdů

Prostřednictvím následujícího formuláře můžete výběr cen a termínů své dovolené ještě více upřesnit. (věk dítěte platný v době návratu)

Cenové rozpětí
 

Dovolená a její termíny odpovídají následujícím kritériím pro výběr zájezdů

Počet dospělých nezáleží, přejete si Změnit kritéria dovolené ?

 
Termín   Doprava Strava Dospělý od Dítě od  
Uvedené ceny v Kč jsou nejnižší možné po aplikaci dostupných slev. Pokud zadáte počet osob a věk dětí zobrazí se konečná cena zájezdu.
V některých případech je třeba v místě pobytu zaplatit ještě tzv. Povinné příplatky, uváděné v detailech o ceně.

březen 2021 - Barma a Kambodža s relaxem na pláži v Kambodže

10.03. (st) – 26.03.21 (pá)   14 nocí
2lůžkový pokoj - 2/0
Letecká Praha – 00:00 ? Předpokládaný čas odletu (start–přistání): 00:00–
Předpokládaný čas návratu (start–přistání): –00:00
Snídaně 81 990,-
70 511,- detail ceny
- / - Rezervovat
Sleva 14% je již odečtena, ušetříte 11 479 Kč - platí do 30.9.
10.03. (st) – 26.03.21 (pá)   14 nocí
1lůžkový pokoj - 1/0
Letecká Praha – 00:00 ? Předpokládaný čas odletu (start–přistání): 00:00–
Předpokládaný čas návratu (start–přistání): –00:00
Snídaně 94 680,-
83 201,- detail ceny
- / - Rezervovat
Sleva 12% je již odečtena, ušetříte 11 479 Kč - platí do 30.9.

říjen 2021 - Barma a Kambodža s relaxem na pláži v Kambodže

28.10. (čt) – 13.11.21 (so)   14 nocí
2lůžkový pokoj - 2/0
Letecká Praha – 00:00 ? Předpokládaný čas odletu (start–přistání): 00:00–
Předpokládaný čas návratu (start–přistání): –00:00
Snídaně 81 990,-
70 511,- detail ceny
- / - Rezervovat
Sleva 14% je již odečtena, ušetříte 11 479 Kč - platí do 30.9.
28.10. (čt) – 13.11.21 (so)   14 nocí
1lůžkový pokoj - 1/0
Letecká Praha – 00:00 ? Předpokládaný čas odletu (start–přistání): 00:00–
Předpokládaný čas návratu (start–přistání): –00:00
Snídaně 94 680,-
83 201,- detail ceny
- / - Rezervovat
Sleva 12% je již odečtena, ušetříte 11 479 Kč - platí do 30.9.

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů, závazná pro prodávajícího i kupujícího je pouze cena uvedena na platné smlouvě o zájezdu!

Pro informace a objednávku nejenom Barma a Kambodža s relaxem na pláži v KambodžeMyanmar, poznávací zájezdy, prosím volejte tel. 210 000 210.

Recenze Barma a Kambodža s relaxem na pláži v KambodžePopis zájezdu

 

Program zájezdu

1. den:

odlet z Prahy s mezipřistáním do Barmy – Mandalay.

2. den:

přílet do Mandalay, odpočinek v hotelu, individuální program.

3. den:

snídaně, program začne projížďkou po řece Ayeyarwaddy do vesničky Mingu, která je známá nedokončenou stúpou, která mohla být největší na světě. Následuje prohlídka bronzového zvonu. Návrat do Mandalay lodí. Odpoledne prohlídka bývalého hlavního města Barmy a jeho hlavních památek: Zlatý palác, Pagoda Kuthodaw, známá jako největší kniha na světě s kamennými deskami, kde je zapsán celý buddhistický zákon. Pokračování do starodávného města Amarapura, návštěva kláštera u mostu Bein. Pozorování západu slunce, který je zde úchvatným zážitkem a skvělou šancí pro krásné fotografie. Návrat do hotelu v Mandalay, nocleh.

4. den:

snídaně, transfer na letiště a přelet do Baganu. Po příletu prohlídka města Bagan, začneme u největšího místního trhu Nyaung U Market, abychom získali představu o místním životě. Budeme pokračovat zlatou stúpou Shwezigon Pagoda, dále uvidíme jeskynní chrám s nástěnnými malbami Kyansittha Umin, elegantní klášter Htilominlo, klášter Ananda a dále největší klášter Baganu Dhamayangyi a Sulamani Temple. Den zakončíme prohlídkou pagod Bupaya a Shwesandaw a budeme mít zase šanci pozorovat krásný západ slunce nad řekou. Návrat do hotelu v Baganu, nocleh.

5. den:

po snídani odjezd k Mount Popa, cestou zastávka v místních vesničkách, kde se vyrábí palmový džus. Pokračování k Mount Popa, vulkanickému suku, jehož vrchol je uctíván jako obydlí tradičních duchů a je vyzdoben chrámy, pagodami a svatyněmi. Na vrchol vede 777 schodů. Po prohlídce návrat do Baganu.

6. den:

snídaně, odjezd do vesničky Myingaba, kde uvidíme místní řemeslníky a jejich známé výrobky, dále chrám Myazedi. Prohlídka chrámů v okolí: Myingaba Gubyaukgyi, Manuha Temple postavený v roce 1300 králem Mon - představuje jeho vládu v království Bagan. Dále prohlídka Dhamayazeka Zedi s panoramatickými výhledy na Bagan a okolí se stovkami chrámů. Uvidíme např: Laymyetnat, Nanda Man Nya Temple, Tayok Pye Paya. Na závěr dne projížďka buvolím nebo koňským spřežením a západ slunce nad planinou (dle klimatických podmínek). Návrat do Baganu.

7. den:

po snídani transfer na letiště a odlet do Yangonu. Po příletu prohlídka města. Začneme koloniální částí centra, Sule Paya stúpou, která byla postavena před 2000 lety a patří k významným historickým památkám. Pagoda Chauk Htat Gyi s ležícím Buddhou a Karaweik Hall – jedna z dominant moderního Yangonu - je kopií starobylých královských lodí. Jedná se o dva mytické ptáky Karaweik vedle sebe, kteří na zádech nesou palác. Celkové rozměry jsou 39 m na šířku a 82 m na délku. Postaven byl v letech 1972 - 74 a posléze byl celý pozlacen. Den zakončíme návštěvou Shwedagon Pagody, hlavního symbolu Yangonu a spolu s Baganem i celé Barmy. Většina přicházejících do Shwedagonu jsou místní, neboť význam této památky je hluboce náboženský a Shwedagon se hrdě tyčí jako symbol starobylosti a nadčasovosti. Nocleh v Yangonu.

8. den:

snídaně a pokračování prohlídky Yangonu – staré části, která byla postavena během britské koloniální nadvlády. Mnoho okouzlujících historických budov se zachovalo až do současnosti. Navštívíme Skotův trh Bogyoke, kde se prodávají místní ruční výrobky, oblečení, textil. Postaven byl v klasické koloniální architektuře v roce 1926 a pojmenován byl podle Jamese George Scotta, který zavedl v Barmě fotbal. Po roce 1948 byl přejmenován podle generála Bogyoke Aung San. Uvidíme elegantní hotel Strand, dále galerii River Art Gallery, kde jsou vystavena díla nejznámějších barmských umělců. Pagoda Botataung - o této pagodě, která patří mezi tzv. „Velkou trojku", se říká, že jsou zde uchovávány Buddhovy vlasy. Botataung Paya byla pojmenována po tisícovce vojenských velitelů, kteří před 2000 lety eskortovali Buddhovy ostatky z Indie do Myanmy. Nocleh v Yangonu.

9. den:

snídaně, dle letových časů odlet do Siam Reap, transfer do hotelu a ubytování.

10. den:

snídaně, prohlídka obrovského komplexu začne u Jižní brány Angkor Thom Temple, dále pak odpoledne Angkor Wat Temple a řady dalších chrámů v komplexu. Navečer západ slunce u chrámu Pre Rup Temple. Nocleh v Siam Reap.

11. den:

po snídani odjezd k Banteya Srey, k jednomu z neobvyklých chrámů Angkoru, leží 20 km severně od hlavní části. Odpoledne odjezd k jezeru Tonle Sap, projížďka kolem místních plovoucích vesnic. Večer návrat do hotelu v Siam Reap.

12. den:

snídaně, přejezd do Phnom Penh, individuální program. Nocleh.

13. den:

po snídani začneme prohlídkou královského paláce a Stříbrné pagody, odpoledne navštívíme Národní muzeum, které je věnováno sbírkám Khmérů. Navečer transfer do Sihanoukville nebo Otres Beach, letoviska u moře, nocleh.

14. den:

snídaně, volno u moře, relax, koupání.

15. den:

snídaně, volno u moře, relax, koupání.

16. den:

snídaně, dle letového řádu transfer do Phnom Penh a odlet s přestupy zpět do Evropy.

17. den:

návrat do ČR.
 
 

Minimální obsazení

Minimální počet účastníků: 15
 
 

Upřesnění zájezdu

Změna programu vyhrazena.
 
 

Cena zahrnuje

leteckou přepravu s přestupy z Prahy do Mandalay a zpět z Phnom Penh do Prahy • místní přelety Mandalay - Bagan, Bagan - Yangon, Yangon - Siam Reap • dopravu klimatizovaným autokarem na místě • projížďky lodí a vstupy dle programu • 14 nocí se snídaní v hotelech střední kategorie • průvodce FIRO-tour a místní průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
 
 

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (11 990 Kč)
 
 

Povinné příplatky

vízum do Kambodže (cca 30 USD) • vízum do Barmy (při vyřízení přes CK 1990 Kč)
 

Fotogalerie