Výlety Hurghada

Egypt, Hurghada

Luxor

Luxor bývá často nazýván největším muzeem pod otevřeným nebem. Skládá se ze tří částí – města Luxor na východním břehu Nilu (město živých), Karnaku severně od Luxoru a Théb (město mrtvých) na západním břehu. Při výletu do Luxoru vám ukážeme všechna tři města s jejich chrámy, podíváte se k chrámu královny Hatšepsovet, do Údolí králů i k Memmnonovým kolosům.

Celodenní výlet včetně oběda a vstupů.

  • 1 den klasik, dospělý 108 USD

Káhira

Perla Orientu, město tisíce minaretů a směs starověké a moderní egyptské civilizace. Káhira je největším městem Afriky, ležícím na křižovatce obchodních cest vedoucích do Afriky, Evropy i Asie. Cesta Káhirou je jako projížďka minulostí, na které se můžete seznámit nejen s pyramidami a Sfingou v Gíze, ale navštívíte také Egyptské muzeum, institut papyru a galerii esencí.

Celodenní výlet včetně oběda a vstupů.

  • 1 den, dospělý 102 USD

Giftun

Celodenní lodní výlet na nedaleký ostrov Giftun. Se zastávkami u korálových útesů na šnorchlování, odpočinkem na pláži, včetně zajištěného oběda a zapůjčení výbavy na šnorchlování.

  • Dospělý 35 USD

Seascope

Tento výlet je skvělou možností pro zaryté suchozemce, jak si nenechat ujít krásy Rudého moře. Zhruba 90 min. jízda ve speciálně upravené lodi s proskleným dnem do hloubky cca 6 m, s pozorováním podmořského života a prohlídkou korálů a pestrobarevných rybek nesčetných druhů.

  • Dospělý 50 USD

Potápění

Potápění v nejkrásnějších lokalitách Hurghady. Nenechte si ujít neopakovatelný zážitek pod hladinou Rudého moře s nepřeberným množstvím různorodých ryb i jiných mořských živočichů. Budete mít možnost zaplavat si také s delfíny.

Delfinárium

Zábavní show trvající cca 45 minut je vhodná zejména pro rodiny s dětmi. Lachtani, delfíni a tuleni vám předvedou své schopnosti celkem ve 4 různých představeních.

  • Dospělý 35 USD
Egypt, Hurghada