2CN501

Hotel Praha

****

Česká republika, Krušné hory, Boží Dar

Termíny zájezdů

Prostřednictvím následujícího formuláře můžete výběr cen a termínů své dovolené ještě více upřesnit. (věk dítěte platný v době návratu)

Cenové rozpětí
 

Dovolená a její termíny odpovídají následujícím kritériím pro výběr zájezdů

Počet dospělých nezáleží, přejete si Změnit kritéria dovolené ?

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající termíny pro zadaná kritéria.
Využijte možností našeho rezervačního formuláře.

Případně neváhejte konaktovat naše call centrum na čísle 210 000 210.

Informace o ubytování

 

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Přistýlky jsou rozkládací lůžko - vhodné pouze pro děti.
 
 

Poloha

Hotel se nachází na náhorní plošině v obci Boží Dar, na státní hranici s Německem. Boží Dar je svou nadmořskou výškou nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě a v současnosti je Boží Dar jedním z významných středisek zimních sportů. V letním období lze provozovat turistiku a cykloturistiku po trasách procházejících okolní krajinou.
 
 

Vybavení

Recepce, stylová restaurace, vinárna, letní terasa, společenský sál, výtah, podzemní garáže a venkovní parkoviště. Wellness centrum - bazén, sauna, parní lázeň, whirpool. Balneo provoz nabízí relaxačně reahabilitační masáže.
 
 

Stravování

Typ stravy: Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře 3 chodové menu.

 
 

Pro děti

Jedno dítě do 6,9 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.
 
 

Další služby

Dětské postýlky zdarma - nutno předem rezervovat.
 
 

Poznámka

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod. a večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod. NEKUŘÁCKÝ HOTEL - kouření povoleno jen na místech k tomu určených.
 
 

Rekreační poplatek

19 Kč/den
 
 

Pobyt se zvířetem

130 Kč/den pouze malá rasa do 5 kg
 
 

Dále pro Vás

ZDARMA: úschova kol, vstup do bazénu a whirlpool. Každé úterý a sobotu živá hudba.
 
 

Programový pobyt č.1

BOŽÍ RELAX 4 dny/3 noci, nástup libovolný - 3x ubytování s polopenzí - neomezený vstup do bazénu a whirlpool - Sleva 10% na masáže - Wi-Fi, tipy na výlety - parkování NELZE uplatnit žádnou slevu. Děti do 6,9 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA, pro děti 7 - 12,9 let na přistýlce sleva.
 
 

Programový pobyt č.2

BOŽÍ RELAX 6 dnů/5 nocí, nástup libovolný - 5x ubytování s polopenzí - uvítací přípitek - 2x domácí koláč nebo buchta - 1x týdně večer s živou hudbou - neomezený vstup do bazénu a whirlpool - Sleva 10% na masáže - Wi-Fi, tipy na výlety - parkování NELZE uplatnit žádnou slevu. Děti do 6,9 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA, pro děti 7 - 12,9 let na přistýlce sleva.
 
 

Programový pobyt č.3

BOŽÍ RELAX 8 dnů/7 nocí, nástup libovolný - 7x ubytování s polopenzí - uvítací přípitek - 2x domácí koláč nebo buchta - 1x týdně večer s živou hudbou - neomezený vstup do bazénu a whirlpool - Sleva 10% na masáže - Wi-Fi, tipy na výlety - parkování NELZE uplatnit žádnou slevu. Děti do 6,9 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA, pro děti 7 - 12,9 let na přistýlce sleva.
 
 

Parkování

50 Kč/den Podzemní garáž 200,-Kč/den, po předchozí rezervaci.
 
 

Příjezd autem

Hotel Praha je umístěn na hlavní místní komunikaci / pěší zóně obce, bývalé hlavní silnici vedoucí skrz obec. Když budete sjíždět od kruhového objezdu do Božího Daru, za čerpací stanicí OMV naproti velké zelené budově se nachází vjezd k recepci hotelu Praha.
 
 

Příjezd autobusem

Autobusová zastávka je cca 30 m od hotelu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
 
 

Upozornění

NEKUŘÁCKÝ HOTEL - kouření povoleno jen na místech k tomu určených.
 
 

Proč k nám

Vysoký standard ubytování, profesionální služby uspokojí i velmi náročné klienty.
 

 
 

Fotogalerie