Dětský klub FIRÁČEK

Dopřejte dětem radost a sobě báječnou dovolenou! FIRO-tour a Firáček budou těmi nejlepšími kamarády na Vašich cestách. Až si v prvních chvílích vaší dovolené užijete mořských vln a pláže, svěřte své děti našim profesionálním animátorům.

Rekreační domy a vily

Široká nabídka více než 33 000 rekreačních domů a apartmánů­, které uspokojí­ prakticky každé individuální přání - od horské chaty k ohromující­ vile s bazénem až po elegantní městský byt.

Oblíbené hotely

Vyberte si z nabídky dovolené mezi oblíbenými hotely jejichž kvalita je prověřena našimi klienty. Hotely byly výborně hodnoceny jak po stránce kvality ubytování nebo stravy tak i po stránce ochoty personálu, vybavení hotelu či kvality nabízených služeb. Výber dovolené z naší nabídky oblíbených hotelů - to je sázka na jistotu kvalitní dovolené.

Dovolená pro seniory 55+

Zvýhodněná nabídka letní dovolené 2015 pro seniory nad 55 let. Vybírejte z bohaté nabídky hotelů a destinací s výraznou slevou pro osoby starší 55 let.

Dovolená pro rodiny s dětmi

Nejlepší rodinná dovolená je ta ze které si jak děti tak rodiče přivezou spousty zážitků. Prožijte krásné chvíle na dovolené s celou rodinou a vyberte si z nabídky hotelů jež jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Využijte nabídky dovolené s dětským klubem FIRÁČEK, kde se o skvělou zábavu pro vaše děti postarají zkušení animátoři.

Dovolená bez dětí

Plánujete dovolenou s partnerem a neláká vás představa hotelu plného dětí? Pak jsou pro vás ideální volbou pobyty v hotelích určených pouze pro dospělé. Tyto hotely neakceptují děti do 15 let věku. Klidná atmosféra, jako stvořená pro relaxaci a romantiku, zaručena.

Dovolená se psem

Máte psa a nechcete ho během dovolené opustit? Hotely do kterých můžete cestovat se svými domácími mazlíčky jsou do této sekce doplňovány dle aktuální nabídky. Vyberte si dovolenou se psem, podle svých představ.

Dovolená pro vozíčkáře

Nabídka poskytovaných služeb a komfortu pohybu se u jednotlivých hotelů odlišuje, jedno ale mají všechny nabízené hotely společné, jsou připraveny pro pohyb osob na vozíčku.

Exkluzivne u FIRO-tour

Zájezdy z této nabídky naleznete pouze u CK FIRO-tour. Uvedené zájezdy jsou v České republice nabízeny exkluzivně pouze u cestovní kanceláře FIRO-tour.

Wellness pobyty

Nabízíme širokou škálu Wellness hotelů z České republiky i ze světa které poskytují wellness pobyty. Hotely poskytují nepřeberné množství wellness procedur,saunu, masáže a další. Neváhejte a vyberte si u nás svůj wellness hotel! Každý z nás potřebuje chvíli odpočinku a regenerace.

Hotely s aquaparkem

Aquaparky a vodní světy jsou plné dobrodružství pro velké i malé, zkrátka pro všechny, kdo milují dovolenou ve světě nekonečné zábavy. Pokud také patříte k těm, komu nestačí obyčejné bazény, ale hledáte adrenalin a zábavu na slunci, zkuste hotely, jejichž součástí jsou vodní ráje.

Dovolená all inclusive

Nechcete se na dovolené o nic starat a jen si užívat? Pak je pro vás ideální zájezd s all inclusive. S all inclusive máte na dovolené zajištěné stravování v průběhu celého dne a vedle hlavních jídel máte v nabídce i své oblíbené nápoje, kávu, zmrzlinu a různé místní speciality.

Mimokatalogová nabídka

Mimokatalogová nabídka zájezdů a speciálních akcí, které nanajdete v tištěném katalogu, ale pouze na webových stránkách.

Luxusní dovolená

Prožijte luxusní dovolenou v pečlive vybraných hotelech Elite Club. Jedná se o vybrané hotely nejvyšší kategorie s vysokým standardem služeb. Přičemž jejich cena je s ohledem na kvalitu velmi příznivá. Hotely Elite Club jsou vhodné pro náročnou klientelu.

Levná dovolená

Levná dovolená neznamená, že je něco nekvalitního. Levná dovolená s CK FIRO-tour to je nabídka kvalitních služeb a ubytování za rozumnou cenu.

Dovolená u moře

Zájezdy k moři pro léto 2014 to jsou pobytové zájezdy do Tuniska, Řecka, Turecka, Španělska, Itálie a Chorvatska. Jednoduše řečeno zájezdy, které nabízejí lákavý mix fascinující historie a kultury, nádhernou krajinu, moře, palmy a bílý písek. Přesvědčte se a užijte si pravé pohody a relaxu u moře či fascinující krásy přírody a tajuplných zákoutí evropských i mimoevropských metropolí. Jednoduše řečeno, zažijte dovolenou u moře na kterou nikdy nezapomenete!