Prodej oblíbených poznávacích zájezdů do celého světa na rok 2021 Vyberte si z nejširší nabídky právě nyní, získejte slevu za včasnou rezervaci ve výši až 12 % a navíc parkování u letiště ZDARMA nebo za zvýhodněnou cenu. S pořádáním poznávacích zájezdů máme více než třicetiletou zkušenost. Vydejte se tedy s námi za skvělým poznáváním. Na všech cestách Vás budou doprovázet zkušení průvodci a můžete se těšit na optimálně sestavené itineráře zahrnující ty nejžádanější atraktivity daných destinací.

Naše zájezdy míří do více než osmdesáti zemí na pěti kontinentech. Nabízíme letecké a autokarové zájezdy, luxusní plavby s nabídkou služeb all inclusive, kombinované poznávací programy s pobytem u moře či oblíbené víkendové pobyty v evropských i světových metropolích.

A jaké jsou naše tipy na poznávací dovolenou v roce 2021? Za doporučení určitě stojí široká nabídka programů na Islandu, oblíbené zájezdy do Norska a nesmíme zapomenout na malebné Portugalsko včetně ostrovů Madeira a Azory. S historií dlouhou několik tisíc let se pak můžete seznámit na některém ze zájezdů mířících do Izraele. Pro milovníky větších dálek pak doporučujeme návštěvu Chile s Velikonočním ostrovem, Peru, Kubu, Srí Lanku nebo Jihoafrickou republiku.

Podmínky pro poskytnutí parkování ZDARMA nebo za zvýhodněnou cenu k poznávacím zájezdům na rok 2021

Při závazné rezervaci do 1.2..2021 poskytneme k leteckým poznávacím zájezdům s realizací v roce 2021 parkování u letiště Václava Havla Praha pro věrné zákazníky ZDARMA, pro ostatní za zvýhodněnou cenu 499 Kč. Tato služba musí být objednána při podpisu smlouvy o zájezdu a zarezervována . Na jedno rezervační číslo je možné poskytnout nanejvýš jedno parkovací místo. Nabídka parkování zdarma nebo za zvýhodněnou cenu platí do vyčerpání kapacity vyčleněné pro tuto akci.


NABÍDKA POZNÁVACÍCH ZÁJEZDŮ 2021