Vážené klientky, vážení klienti,

dovolte nám informovat Vás o možnostech řešení letošní dovolené. Je nám velice líto, že z důvodu dosavadních bezpečnostních opatření, která souvisejí s mimořádnou situací jak v České republice, tak i v cílových destinacích, došlo nebo může dojít ke změnám v rámci realizace Vámi zarezervovaných zájezdů. Pro naši cestovní kancelář jsou naši zákazníci, jejich spokojenost a především zdraví tím nejdůležitějším. Po celou dobu této mimořádné situace pracujeme na tom, abyste si svou dovolenou mohli užít i v letošním roce.

V tuto chvíli jsou k dispozici následující možnosti týkající se Vašeho plánovaného zájezdu:

Zájezd byl zrušen:

v případě, že původní zájezd nemůže být realizován z důvodu mimořádných okolností, bude Vám vystaven poukaz na nečerpanou dovolenou ve výši dosud zaplacených finančních prostředků nebo voucher na nový zájezd v souladu s se zákonem „LEX VOUCHER“, alternativně je možné si vybrat jiný termín zájezdu, a to bez jakýchkoliv stornopoplatků.

Zájezd nebyl zrušen:

pokud nedošlo ke zrušení zájezdu z důvodu mimořádných okolností, doporučujeme jej v tuto chvíli ponechat v platnosti. Pokud byste i přesto trvali na zrušení svého zájezdu, jsou k dispozici následující alternativy:

  • vystavení voucheru na nečerpanou dovolenou ve výši uhrazených záloh s platností do 31.8.2021. Voucher je možné využít na jakýkoliv jiný zájezd z nabídky CK FIRO-tour. V případě jeho nevyužití a vrácení zpět nejpozději do 31.12.2021, bude hodnota voucheru, ponížená o stornopoplatky platné ke dni zrušení původního zájezdu, vyplacena zpět.
  • možnost změny zájezdu na jiný termín či možnost změny destinace, jak v roce 2020, tak i 2021

V případě, že se rozhodnete pro storno zájezdu a nevyužijete ani jednu z výše uvedených možností, budou Vám za zrušený zájezd účtovány stornopoplatky. Konkrétní výši stornopoplatku si můžete ověřit na našem call centru v pracovních dnech na tel. čísle 210 000 210. Chápeme, že jste do výběru své dovolené investovali kromě finančních prostředků také hodně času, energie a emocí. Pevně věříme, že na svou vysněnou dovolenou v letošním či příštím roce budete moci s CK FIRO-tour opět vycestovat. Rádi bychom Vás ujistili, že celý tým naší cestovní kanceláře usilovně pracuje na tom, aby si každý náš klient mohl svou dovolenou užít, hned jakmile to bude možné.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou na společných cestách.