Vážení klienti, vážení partneři,

vzhledem k Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ze dne 6. dubna 2020 k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 a prodloužení celostátní karantény, která omezuje volný pohyb a pobyt osob na veřejnosti, stejně jako prodej služeb, zůstávají všechny pobočky CK FIRO-tour a.s. uzavřeny do 30. dubna 2020 a provoz cestovní kanceláře je pouze v omezeném režimu.

Po dobu uzavření poboček a omezeného provozu jsme vám v urgentních případech k dispozici prostřednictvím našeho call centra (pracovní dny 09:00 – 17:00 h) a online chatu (každý den 09:00 – 21:00 h). Vaše dotazy a požadavky vyřizujeme dle plánovaného data odletu/odjezdu zájezdu.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Zájezdy do celého světa pořádáme již 30 let a neobyčejně si vážíme vaší věrnosti a důvěry, kterou nám po celou tuto dobu projevujete a děkujeme vám za shovívavost a podporu v této situaci. Ujišťujeme vás, že vývoj situace neustále bedlivě sledujeme, jsme v kontaktu s našimi tuzemskými i zahraničními obchodními partnery a vynakládáme maximální úsilí, abychom byli schopni reagovat na tyto mimořádné a nepředvídatelné okolnosti ve váš prospěch.

Vyčkejte, prosím, dalšího vývoje situace a nerušte nyní své plánované dovolené. Pro cestovní kanceláře, ale i pro vás, naše klienty, se jedná o naprosto novou a mimořádnou situaci, které jsme v minulosti doposud neměli možnost čelit a která nemá žádnou oporu v platné legislativě České republiky, kterou se cestovní kanceláře řídí.


Děkujeme za vaši trpělivost.


S úctou,
CK FIRO-tour, a.s.