Cestovní kancelář FIRO-tour ve spolupráci se společnost Click2Claim Vám nabízí jedinečnou možnost, jak si bezplatně prověřit vznik nároku na tento druh finančního vyrovnání.

V krátkém čase se dozvíte, zda Váš nárok je oprávněný. Pokud ano, můžete prostřednictvím cestovní kanceláře FIRO-tour a našeho profesionálního partnera v daném oboru, kterým je společnost Click2Claim podat žádost o odškodnění.

Click2Claim je společnost, která se profesionálně zabývá vymáháním kompenzací od leteckých společností a společně s cestovní kanceláří FIRO-tour pomůže i Vám.

MĚLI JSTE PROBLÉM S VAŠÍM letem? ZDARMA PRO VÁS ověřime MOŽNOST FINANČNÍHO ODŠKODNĚNÍ.

36 měsíců zpětně pro Vás prověříme možnost nároku na finanční kompenzaci za:

  • Zpoždění letu (3 hod. a více)
  • Zrušení letu
  • Odepření nástupu na palubu
  • Zmeškání navazujícího letu
Podle platné evropské legislativy máte v konkrétních případech nárok na kompenzaci ve výši 250 - 600, - € v závislosti na vzdálenosti letu.
Povinnost odškodnění se vztahuje i na charterové lety.

Příklad: Rodina (2 dospělí a 2 děti) měla podle cestovních pokynů odletět z Hurghady v Egyptě charterovou linkou o 01:05 hod. Letadlo mělo technickou závadu. Čekání na náhradní letadlo způsobilo, že let měl zpoždění 4,5 hodiny. Přestože podle všeobecných smluvních podmínek cestovní smlouvy je první a poslední den zájezdu určený na dopravu, letecký dopravce v tomto případě nedodržel letový řád pro tuto charterovou linku a cestující si mohou uplatnit nárok na kompenzaci s odvoláním na Nařízení (ES) 261 / 2004 ve výši 1600 EUR.

Pokud jste měli na Vašem letu problém s výrazným zpožděním, zrušením nebo přesměrováním letu, stačí pouze vyplnit žádost a my se postaráme.

PODAT On-line žádost

PŘEČTĚTE SI DÁLE :
FIRO Travel Asistant
Click2Claim - kompenzace za zpoždění letu