FIRO-tour
> Wellness, termály, lázně
> Slovensko
> Lázeňské pobyty
> Turčianske Teplice
> Lázně Turčianské Teplice
SKI254Lázně Turčianské Teplice
Diskutovat s přáteli Lázně Turčianské Teplice ***
Slovensko, Lázeňské pobyty, Turčianske Teplice
Ubytování
LD Velká Fatra*** v roce 2009 rozšířen o novou část: 1, 2lůžkové pokoje a apartmány se sprchou, WC, SAT/TV, telefonem, rádiem, ledničkou. Depandance LD Aqua** 2lůžkové pokoje se sprchou, WC, TV, telefonem, rádiem.
Plánování trasy
Katalog Česká republika a Slovensko - LÉTO 2012
Termíny zájezdů
Prostřednictvím následujícího formuláře můžete výběr cen a termínů své dovolené ještě více upřesnit.
Dovolená a její termíny odpovídají následujícím kritériím pro výběr zájezdů
Počet dospělých nezáleží, přejete si Změnit kritéria ?
Nebyly nalezeny žádné odpovídající termíny.
Neváhejte konaktovat naše call centrum na čísle 210 000 210 anebo využijte možností našeho rezervačního formuláře.
Informace o ubytování
Ubytování
LD Velká Fatra*** v roce 2009 rozšířen o novou část: 1, 2lůžkové pokoje a apartmány se sprchou, WC, SAT/TV, telefonem, rádiem, ledničkou. Depandance LD Aqua** 2lůžkové pokoje se sprchou, WC, TV, telefonem, rádiem.
K dispozici
základní procedurou je koupel v bazénu nebo ve vaně a pitná kúra. Počet procedur a služeb jednotlivých léčebních pobytů: Klasik Gold 17, Bolavá záda 13, Harmonie 12, Senior 5, Body Forming 10, Harmónia Mini 8, Wellness Mini 5, Víkend 5, Pobyt pro těhotné 1, Spa&Aquapark 3hod. vstup do SPA & Aquaparku. Denně vstup na 1 hod. do hotelového bazénu. GOLD bonusy v LD Veľká Fatra: volný vstup do hotelových bazénů (Smaragdový bazén s termální léčivou vodou a Olympic - plavecký bazén); volný vstup do fitness centra; ovoce a láhev sektu na pokoji; snídaně do postele podle výběru: francouzské, anglické, racio nebo slovenské; stravování se službou All inclusive v restauraci Maximilián, v Lobby baru, v Drink baru v SPA centru a v baru v Aquaparku. Léčebné procedury jsou podávány v LD Veľká Fatra. Areál SPA & Aquapark : v části SPA se nacházejí bazény s léčivou termální vodou a vitální svět. V části Aquapark jsou 2 tobogány s celoročním provozem, vnitřní kruhový bazén s masážními tryskami, vnéjší bazény: plavecký bazén s délkou 20 m, bazén s vodními atrakcemi: divoká řeka, houpací záliv, vodní dělo s chrličem, vodní lehátka, skluzavka a dětský bazén.
Parkování je bezplatné na parkovišti u hotelu Velká Fatra i Aqua. Parkování ve společné garáži v hotelu Velká Fatra je podle aktuálního ceníku, platba na místě, nutné rezervovat.
Poloha
lázně se nacházejí v regionu Turiec, 26 km jižně od města Martin, 23 km severně od města Kremnica, v lázeňském parku, kterým protéká potok Teplica. V lázních se léčí pohybové ústrojí a jsou to jediné slovenské lázně, ve kterých se léčí i některá onemocnění ledvin a močových cest.
Stravování
Typ stravy: podle druhu pobytu polopenze nebo plná penze v LD Veľká Fatra.
Od 26.06.2012 mohou děti vycestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem.
Slevy
SLEVA - 10% MÁJOVÁ
sleva platná do 25.05.2012
- pro všechny klienty platí sleva 10% ze základní ceny dospělé osoby na 1. a 2. pevném lůžku
- sleva se vztahuje na ubytovací kapacity z katalogu ČESKÁ REPUBLIKA a SLOVENSKO - LÉTO 2012
- slevu není možno kombinovat s žádným jiným typem slev















