Vážení klienti,

Katalog Letní hity 2012 cestovní kancelář FIRO-tour pro Vás připravila speciální nabídku výběru našich zájezdů pro letní sezónu 2012 s výjimečnou slevou.

SLEVA až 20%

20 % pro vybrané ubytovací kapacity

17 % pro ostatní ubytovací kapacity

Sleva platí pro dospělé osoby na 1. a 2.lůžku.

Příslušnou výši slevy najdete vždy u konkrétního hotelu v katalogu.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO RODINY S DĚTMI

1. dítě konečná cena již od 99 Kč

2. dítě konečná cena již od 6990 Kč

Speciální dětské ceny jsou určeny pro dítě v doprovodu 2 dospělých osob a zahrnují ubytování, letenku včetně letištních poplatků, stravování dle příslušné ubytovací kapacity, transfer z letiště do hotelu a zpět. Věk dětí, pro které jsou nabídky určeny je uveden v ceníkových tabulkách jednotlivých ubytovacích kapacit.

Při využití speciální dětské ceny (v katalogu uvedené červeně) u leteckých pobytových zájezdů není možno čerpat procentní slevy pro dospělé osoby. V případě zájezdů s vlastní a autokarovou dopravou má při využití nabídky ubytování pro děti zdarma 1. a 2. dospělá osoba nárok na procentní slevu za včasnou rezervaci.

Parkování zdarma

Pro klienty jsme připravili možnost parkování u letiště Praha – Ruzyně zcela zdarma.

Doprava vlakem na letiště zdarma

Novinka v naší nabídce. U zájezdů do vybraných destinací Vám nabízíme využít možnost dopravy vlakem Českých drah do Prahy včetně přípoje busem Airport Express na letiště Praha – Ruzyně a zpět ZDARMA.

Novinka v cestovním pojištění – pojištění pro případ zrušení cestovní služby z prokazatelného důvodu klientem či poskytovatelem. Důvodem zrušení cesty může být např. přírodní katastrofa, epidemie, teroristický útok, občanské nepokoje, technická porucha či havárie.

 

Objednat katalog Letní hity 2012

Stáhnout katalog Letní hity 2012 ve formě PDF

Rezervovat zájezd z katalogu Letní hity 2012