• Každý dětský návštěvník dětského klubu obdrží tričko !

Až si v prvních chvílích vaší báječné dovolené užijete mořských vln a pláže, svěřte své děti našim profesionálním animátorům v dětském klubu Firáček

  • Prázdninový klub pro děti Firáček funguje ve vybraných hotelech v době hlavních letních prázdnin, tzn. v měsících červenci a srpnu.
  • Dětský klub Firáček je určen dětem ve věku 4–12 let.
  • Naši animátoři zpravidla rozdělí děti do dvou věkových skupin (4–7 let a 8–12 let) a vyberou aktivity vhodné pro tyto věkové skupiny, vždy dle aktuální účasti dětského klubu. Záleží pouze na náladě a zájmu dítěte, ke které skupině se připojí, bez ohledu na věk.

animátoři 1 nadpis firáček

rozbalit/sbalit seznam hotelů

Hymna dětského klubu Firáček

obrazek

hymna dětského klubu Firáček ke stažení MP3

Hymna dětského klubu Firáček je autorským dílem a je chráněná dle zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon v platném znění. Stažením hymny klubu se zavazuji k respektování práv a nezasahování do práv autora a třetích osob. Zavazuji se hymnu stáhnout pouze pro osobní potřebu. Hymnu nebudu užívat k dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, resp. k jiným komerčním účelům.

DOKUD SLUNCE NEZAPADNE!

Ref:
Zastav se chviličku
Zazpívej písničku o tom jak lééééto letí.
Ponoř se pod vodu
Zažívej pohodu tak jako všechny děti.
Dokud slunce nezapadne nemá cenu spát,
ve Firáčku s chobotnicí můžeme si hrát.
Zastav se chviličku
Zazpívej písničku o tom jak lééééto letí.

Nová letní kamarádka
Chobotnice Fíííííííííííína
Ta tě do hry vezme zkrátka
Vůbec není lííííííná.

Jak už víme, líná není
Naučí nás víc
Jako třeba?
Potápění!
Nadechni se z plných plic.

Jednou rukou hází míčem
Druhou kreslí
Rybičky
V klubu s Fínou za pár hodin
procestuj svět
Celičký

Ref:
Zastav se chviličku...

Poskoč z místa
Rukou mávni
jako správný artista.
Na pláži nám naše Fína tělocvičnu…
Nachystáááááá!

Když den skončí, ukliď míče
A pak řekni tátovi
O tom jak den s chobotnicí u moře byl…?
Žůžový!
A všichni!

Ref:
Zastav se chviličku...

Program všeobecně

Naši animátoři vyberou vhodné činnosti a hry podle věku a aktuálního počtu dětí v klubu. Po přivítání děti seznámí s kulturou a zvyky navštívené země.

tip firáčku

Dopoledne tvoříme!

V programu, který si animátoři pro děti připravili na dopolední hrátky ve Firáčku najdeme: kreslení, malování kamínků, modelování, výroba masek, škrabošek, indiánských čelenek a lampionů, malování na obličej, malování na trička, origami, výroba šperků z korálků či mušliček, modelování zvířátek z balónků a další výtvarné činnosti.

Odpoledne patří hrám a soutěžím!

Pro děti máme připravené míčové hry, minigolf (dle možností hotelu), šipky, stolní tenis, různé olympiády o ceny, týmové hry, tancování u bazénu, plavecké závody, vodní pólo, frisbie (létající talíř), fotbal, stolní a karetní hry. Děti si také mohou vyzkoušet, jak se peče pizza či sušenky a společné dílo pak spolu se svými rodiči ochutnat.

Večer

A až se nad hotelem rozsvítí první hvězdy na vašem dovolenkovém nebi, navštivte s dětmi mini disco show nebo některý z tematických večerních programů připravených našimi animátory.

Podle konkrétní destinace, typu hotelu a možností animačního zázemí, pro děti připravujeme ve spolupráci s hotelovou animací tématické dny – např. den koček, klaunů, den Avatar, havajský den, turecký den, čínský den…. Děti se oblékají do kostýmů typických pro dané téma a naši animátoři jim na obličej namalují obrázek ve stejném duchu. Mezi hrami je dětem k dispozici občerstvení v rámci hotelové nabídky all inclusive.

Přesný program s časovým rozdělením animačního dne najdete aktuálně na hotelové nástěnce Firáčku.

animátoři 2

V některých destinacích si můžete užít společnosti našich animátorů (za přítomnosti rodičů) i během výletů – děti si tak mohou užít pirátský den, výlet do Minihollywoodu nebo si prohlédnout krásy ostrůvku s bílým pískem a cedrovým lesem a vykoupat se v křišťálově čistém moři. O jaké destinace se jedná zjistíte v popisu u konkrétního hotelu v našem katalogu Dětský klub Firáček.

firáček pata